Dzień Kobiet z biblioteką i ośrodkiem kultury

10 marzec 2016 r. godz. 17.00 – Dzień Kobiet z ośrodkiem kultury i biblioteką publiczną w Dębowcu!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na wiosenne metamorfozy z Bernadettą Weber – znaną cieszyńską kolorystką, wizażystką i stylistką. Podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet, przeprowadzona zostanie metamorfoza jednej z uczestniczek spotkania, poprzez dobór kolorystyki ubioru, makijażu, kształtu fryzury.

Nie ma co przekonywać jak ważny w naszym życiu prywatnym i zawodowym jest wizerunek. Pani Bernadeta – wizażystka, kolorystka, stylistka, od 10 lat zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych makijaży – ślubnych, wieczorowych, okazjonalnych, analizą kolorystyczną oraz stylizacją. Wieloletnia praktyka, spotkania z setkami klientek pozwoliły jej pogłębić swoje umiejętności i zdobyć doświadczenie w upiększaniu kobiet. Wiele pań przekonało się, że aby zadziwić otoczenie zmianą swojego wyglądu, nie trzeba uciekać się do zabiegów medycznych. Wystarczą dobrze dobrane kolory, odpowiedni ubiór i wyjątkowy, dopasowany makijaż. Wielka pasja i zaangażowanie, duże doświadczenie i korzystanie z najwyższej jakości kosmetyków dają jej klientkom poczucie komfortu i zadowolenia. Dzięki metamorfozom jakie przechodzą, czują się bardziej pewne i świadome siebie, a przy przeglądaniu się w lustrze towarzyszy im uśmiech.

Oprócz pokazu i metamorfozy na spotkaniu obecne będą niezawodne dziewczyny z Salonu Fryzjerskiego Prestiż z Cieszyna oraz Pani Elżbieta Malik z Simoradza u których za drobna oplata będzie możliwość wykonania modne uczesanie bądź manicure.

Serdecznie zapraszamy do ośrodka kultury w Łączce
10 MARCA ( czwartek) godz. 17.00

Liczba miejsc ograniczona.